Na przekór wielobarwnym ścianom


Mała czarna przy dekoracji wnętrz? A dlaczego mała? Duża, oczywiście! Duża, jak fototapeta na ścianę. Dlaczego klasyka jest elegencka? Może dlatego, że nie „zgrywa się” na modną ekstrawagancję. Może dlatego, że jest stonowana i szlachetna. Czerń i biel w dekoracji wnętrz wracają do łask. Czyżby moda dotarła do klasyki?

Poniżej zdjęcia na podstawie których przekonasz się, dlaczego klasyka czerni i bieli jest doskonałą dekoracją ścian.
Czarno – białe fototapety powiększające optycznie pomieszczenie.

 

Fototapeta czarno biała z mostem

Piękna fototapeta z motywem mostu. Taki wzór umieszczony w salonie lub przedpokoju sprawi, że pomieszczenie „urośnie” w naszych oczach. Wyobraź sobie swój przedpokój w którym znajduje się szafa wnękowa. A teraz umieść na niej „Most”. Prawda, że Twoje wnętrze niesamowicie się powiększyło? Zerknij na salon poniżej, gdzie fototapeta została przyklejona na jednej ze ścian salonu.

Fototapety czarno białe można kupić tutaj http://agatonstudio.pl/64-fototapety-czarno-biale

Specjalnie dla Ciebie… tak właśnie dla Ciebie, gdyż jak widzę „kolumnada” nie jest w Twoim guście … Tak więc właśnie dla Ciebie poszukam innego wzoru fototapety w klasycznych, czarno – białych kolorach.

Czarno – biała fototapeta z nowoczesną perspektywą. Klimat kolumnady pozostał bez zmian, ale coś się zmieniło. Zauważ, że perspektywa, która pomaga optycznie powiększyć pokój, pozostała bez zmian. Zmienił się klimat na ultra nowoczesny. Taka fototapeta doskonale zaadoptuje się w nowoczesnych pomieszczeniach.

fototapeta czarno biała powiększająca wnętrze

Rozważ również takie zdanie: „lubię, gdy wokół mnie jest przestrzeń”. „Ba” – powiesz – „każdy lubi przestrzeń, ale w jaki sposób ją uzyskać i nie adoptować na mieszkanie starej hali fabrycznej”. Ależ proszę bardzo. Oto rozwiązanie. Fototapeta z wyraźnie zaakcentowaną perspektywą. Teraz widzisz, jak w prosty sposób i niewielkim nakładem kosztów możesz poszerzyć swoje mieszkanie. Jak do tej pory pokazałem Tobie dwie czarno – białe fototapety. Zauważyłeś? Jestem przekonany, że tak! Przecież określenie Czarno -białe fototapety nie oznacza, że one są w czerni i bieli. To są wzory z całą gamą szarości. Piękne odcienie czerni wymieszanej z bielą. Kawa i mleko, ziemia i niebo, woda i ogień – oto źródło tych barw. Na koniec jeszcze jeden wzór. Futurystyczne miasto jako fototapeta. Wzór możesz wykonać jako fototapetę która stanie się ozdobą Twojego mieszkania.