Kuchnia w kolorowym smaku dekoracji


Kuchnia z fototapetą w cytrusy

Kolorowa kuchnia, to smakowita kuchnia, a smakowita kuchnia połączona z jadalnią, to smaczne gotowanie i jedzenie. Pragniesz odmiany, a nie wiesz na jaką dekoracje się zdecydować. Postaramy się pomóc przedstawiając kilka ciekawych rozwiązań dekoracyjnych dla Twojej „fabryki jedzenia”.

Niektórzy lubią, gdy kuchnia lśni brązem, stalą i szarymi talerzami. Inni uwielbiają, gdy kuchnia przypomina wiejską chatę. Jeszcze inni lubią wystrój kuchni w stylu francuskim. Są jednak i tacy, którzy chcieliby gotować w radośnie – kolorowym miejscu. Takimi kuchniami zajmiemy się tutaj.
Kiwi jako fototapeta do kuchni. poniżej wzór Kiwi zastosowany w kuchni.

Fototapeta do jadalni – szklanki z miętą

 

Kuchnię, podobnie jak inne miejsca, determinują dodatki. Nie na darmo mówi się, że „diabeł tkwi w szczegółach”. Otóż rzeczywiście „tkwi w szczegółach”, a dokładniej rzecz ujmując – szczegółach wystroju kuchni. Nawet niewielka fototapeta przyklejona do ściany nad blatem stołu w jadalni, potrafi odmienić całe wnętrze. Natomiast kolorowa fototapeta z pięknym sprawić, że każdy posiłek przyprawimy radosnym dodatkiem uśmiechu.

Fototapety do kuchni znajdziesz tutaj http://agatonstudio.pl/73-fototapety-do-kuchni

fototapeta dmuchawce do kuchni

Poniżej zobaczysz w jaki sposób „diabeł” ukrywa się w szczegółach kuchennego wystroju.

Jeżeli uważasz, że nie małe, a duże jest piękne, przy dekoracji kuchni możesz wybrać jedną z wielkich kuchennych fototapet.

Dedykowana do dekoracji kuchni – fototapeta z kolorowymi szklankami.

Na koniec fototapeta z cytrusami: kiwi, pomarańcze, grejpfruty, cytryny. Plasterki soczystych owoców egzotycznych we wspaniałych naturalnych kolorach lata. Zwróć uwagę na równowagę wzoru oraz możliwości adaptacji do konkretnego wystroju mebli kuchennych. Całość w ciepłych barwach sprawi, że pogodne usposobienie będzie nam towarzyszyło przez cały poranek.

Kuchnia z fototapetą cytrusy

 

Pozostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.