Dekoracje w kolorze tunelu


W pewnym momencie podczas poszukiwania wzoru idealnego może nas spotkać pewne znużenie. Mimo iż mijające nam przed oczami dzieła są wspaniałe i bardzo dobrze czasem wręcz idealnie sprawdziłyby się w roli ozdoby naściennej to brak im tego czegoś. Bardzo ciężko określić czego dokładnie. Jaki atut pozostaje poza naszym zasięgiem.

Fototapeta z różową wieżą eiffela

Fototapeta z różową wieżą eiffela

Dekoracja na ścianę

Widząc przepiękne kwiaty o naturalnych barwach które idealnie odwzorowują to co zobaczyć możemy w kwiaciarni, wpadamy w zachwyt. Ten jednakże może zniknąć tak szybko jak się pojawił. To samo tyczy się każdej kategorii dekoracji: architektury, wszystkich aspektów natury, a nawet motoryzacji. Jest jednakże sposób by ta co by nie było główna ozdoba wnętrza nie znudziła się w chwilę po jej montażu. Dzięki odpowiednim wariacjom kolorystycznym fototapeta, obraz, czy naklejka, zyskuje pewien wyjątkowy akcent. W naszym przypaddku najciekawszą będzie dkekoracja w formie fototapety na ścianę – zobacz polecane http://agatonstudio.pl/129-fototapeta-tunel Niepowtarzalny charakter, który ustawia poprzeczkę samemu sobie. Aby dokładnie pojąć bezmiar możliwości jaki dzięki temu osiągamy warto go przybliżyć ukazując kilka przykładów.

Dekoracja z kolorową Wieżą Eiffela

Pierwszym wykorzystującym potencjał fototapet przykładem jest architektoniczne arcydzieło. Mimo iż pierwotnie zakładano że będzie to jedynie chwilowy pomnik, który tuż po jego prezentacji zostanie rozebrany stoi na swoim honorowym miejscu do dzisiaj. Ten symbol Paryża, a nawet całej Francji, jest natchnieniem dla artystów z całego świata. Pewnie każdy zdał już sobie sprawę co jest przedmiotem tego zachwytu. Oczywiście wieża Eiffela majestatycznie górująca nad całą metropolią jest doskonałym materiałem na dekoracje naścienne dzięki wielkiemu formatowi jaki udostępnia fototapeta cała ściana stanie się się wręcz gigantycznym oknem na wspaniały widok. Jednakże da się zrobić coś więcej coś co nada jej jeszcze bardziej niepowtarzalny wygląd. Sprawi to że nasza wieża Eiffela będzie naszym prywatnym cudem świata. Zawsze gdy zobaczymy na ścianie tę konstrukcję pyszniącą się wieloma odcieniami różu, lub nasyconej czerwieni, poczujemy się niezwykle. Nie będzie to już typowe wnętrze a jak to już zostało wiele razy wspomniane „nasze wyjątkowe i niepowtarzalne wnętrze”.

Naklejka z wrzosami

Naklejka z wrzosami

Dekoracja pod kolor wnętrza

To samo tyczy się wszelkich materiałów i wzorów które są do naszej dyspozycji. Naklejki przedstawiające kwiatowe wzory o barwach dopasowanych do motywu przewodniego jaki panuje w naszym wnętrzu będą się wspaniale prezentować na drzwiach i szafie. Jest to zdecydowanie atut który warto wykorzystać podczas ozdabiania pokoi. Ostatnimi czasy bardzo modne stało się ozdabianie pomieszczenia pod jakiś konkretny kolor, lub połączenie dwu bądź więcej. Jest to niezwykle efektywny i warta wzięcia pod uwagę dekoracja. Oczywiście wymaga on sporo wytężonej pracy. Znalezienie mebli farb czy odpowiedniej podłogi, które będą zgrywać się kolorami do łatwych zadań nie należy. Jednakże jest to wysiłek który w przyszłości w pełni się opłaci.

Dobieranie odpowiedniej dekoracji pod kontem kolorystycznego zgrania nie tylko z barwami panującymi we wnętrzu ale i z charakterem samego pomieszczenia jest trudnym zadaniem. Warto jednak pamiętać że jest to jedna z najlepszych metod wykończenia wnętrza.

Na koniec fototapety z Tunelami.

Fototapeta Tunel nowoczesny

 

Fototapeta brązowy tunel

 

Fototapeta tunel na szafę