Fototapeta w wymiarze kosmicznym


Wyobraź sobie swoje mieszkanie w którym zamieszka kosmos. Gwiazdy na wyciągnięcie ręki mogą odnaleźć swoje miejsce w Twoim pokoju. Niezwykły kosmiczny świat w formacie fototapety z kosmosem. Wbrew pozorom kosmos nie musi zostać umieszczony na ścianie pokoju dziecka lub nastolatka. Najczęściej tak właśnie jest, ale poza kosmosem bajkowym można odszukać wzory, które z powodzeniem zastosujesz w salonie lub na suficie w sypialni. Dodaj do kosmosu na fototapecie kilkanaście gwiazdek wykonanych z fluorescencyjnego materiału, a zaraz po wyłączeniu światła w pokoju objawi się nad Twoim łóżkiem plejada świecących gwiazd.

Poniżej kilka zdjęć z których można wykonać fototapety o wymiarze kosmicznym. Prezentowane zdjęcia pasują raczej do pokoju nastolatka, ale w sklepie znajdziesz również wzory dla dorosłych.

Więcej fototapet z kosmosem znajdziesz w sklepie http://www.dekoracjenawymiar.pl/442/fototapety/dookola-swiata/kosmos

Kolorystyka fototapet wiąże się z kolorami naturalnych połaci kosmosu widzianych z ziemi. Granatowy, niebieski i absolutna eksplozja kolorów mgławic.
fototapety-kosmos

Pozostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>